czwartek, 8 lipca 2021

Ponowne pytanie o genotoksyczność szczepień na Covid19

Temat: W uzupełnieniu: Pytanie o genotoksyczność aktualnie prowadzonych przez rząd RP szczepień ochronnych na Covid19


Dzień dobry,
przypomnę że dr Emer Cook szefująca EMA nie jest osobą wiarygodną z uwagi na to że występuje konflikt interesów. 
Wczoraj mój kolega spowodował swoją wypowiedzią że niezaszczepieni zabijają starsze osoby, że temat ten wyszukiwaliśmy w sieci Internet i w kilka minut znalazłem masę ciekawych artykułów. W tym jeden sugeruje iż w szczepionkach jest antena i nanoboty a za część szczepionki typu MmRNA odpowiadała DARPA..
Zaś produkt nie jest szczepionką, lecz urządzeniem i został błędnie zgłoszony jako szczepionka którą z budowy nie jest.
Proszę ponownie aby zadbano o interesy i prawa człowieka osób poddawanych eksperymentom. Pojawiały się ponownie różne doniesione redakcji sprzeczne informacje o genotoksyczności czy innych implikacjach niektórych szczepionek:Researchers WARN: mRNA injections may permanently alter ...


Plik wideo w uzupełnieniu do listu 
https://www.bitchute.com/video/sJDOu06XEmqO/
dot. szczepionek typu mRNA messenger., bardzo słabo przebadanych, mogących powodować choroby autoimmunologiczne, chorobę wściekłych krów, alzheimera, choroby powodowane przez priony etc. Osoba ta opowiada jak białka w wyniku działania prionów powodują złe skręcanie się helis i je uszkadzają, i wymienia poszczególne białka które powodują poszczególne choroby neurodegeneracyjne. 
pierwszy z komentarzy pod filmem: "Wynalazca testu PCR powiedział, że nie nadaje się do wykrywania wirusów. Wynalazca  technologii szczepień mRNA mówi, że te nowe "jabs" są niebezpieczne, i nie powinny być stosowane. Nie jestem lekarzem, ale myślę, że ci faceci wiedzieliby, o czym mówią."

pt., 2 lip 2021 o 14:51 Biuro Komunikacji  napisał(a):

Dzień dobry

Uprzejmie informuję, że szczepionki przeciw COVID-19 zostały dopuszczone do obrotu w procedurze centralnej. Immanentną składową procesów poprzedzających dopuszczenie leku do obrotu (także w tej konkretnej procedurze) jest przeprowadzenie badań klinicznych, które tym samym miały miejsce, a ich wyniki zostały ocenione i zaaprobowane w stosownej procedurze przez KE działającą poprzez jej agencję w postaci EMA.

 

 

pozdrawiam serdecznie,

Justyna Maletka

Biuro Komunikacji

mail: (...)

tel: (22) 831 30 71

 

 

 

 

 

From: Adam Fularz 
Sent: Thursday, July 1, 2021 4:48 PM
To: Kancelaria Ministerstwa Zdrowia 
Subject: Pytanie o genotoksyczność szczepień na Covid19

 

Dzień dobry

Czy to prawda:

"Nie przeprowadzono badań genotoksyczności ani rakotwórczości. Nie przewiduje się, aby składniki szczepionki (lipidy imRNA) miały potencjalne działanie genotoksyczne"
źródło:
https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/comirnaty-epar-product-information_pl.pdf"

- czy MZ to skomentuje?

Pozdrawiam

adam fularz

Dolina Zielona 24A Zielona Góra--
-------
Merkuriusz Polski
Polish News Agency polishnews.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komunikaty