Zielona Góra,

czwartek, 30 lipca 2020

Władze miasta Zielona Góra przesłały odpowiedź na pytanie o zapaść gospodarki

Redakcja serwisu otrzymała:

---------- List z UM ---------
From: Adam <phooli na serw. gmail.com>
Date: Thu, Jul 30, 2020 at 10:23 AM
Subject: Re: Odpowiedź
To: Maria Pięta <M.Pieta na serw. um.zielona-gora.pl>On Thu, Jul 30, 2020 at 8:45 AM Maria Pięta <M.Pieta na serw. um.zielona-gora.pl> wrote:
 
Zielona Góra, 30 lipca 2020 r.
 
Pan
Adam Fularz
 
Odpowiedź na pytanie mieszkańca  z dnia 27 lipca 2020 r.
 
W związku z pandemią wielu przedsiębiorców musiało podjąć trudne decyzje.
Osobiście znam kosmetyczkę, która zamknęła swój salon, ponieważ straciła klientki. Pomoc administracji rządowej, jak twierdzi, nie była wystarczająca, aby dalej funkcjonować.
Poszczególni przedsiębiorcy działający na terenie Zielonej Góry składają do Prezydenta Miasta Zielona Góra wnioski o udzielenie wsparcia i pomocy. Taką pomoc uzyskują.
Miasto Zielona Góra prowadzi obecnie działalność kulturalną w zakresie możliwym do realizacji.
 
Maria Pięta
Kierownik Biura Miejskich Rzeczników
w Departamencie Prezydenta Miasta
 
P.S
 
Pan
Adam Fularz
 
W dalszym ciągu nie ma pewności, czy jest Pan dziennikarzem czy wydawcą? są rozbieżności w podawanych przez Pana informacjach dotyczących rejestracji wydawnictwa ?- nr PR 413 ?. Wydawnictwo o nazwie "Merkuriusz Polski"  zostało zarejestrowane pod nr PR 463 w Sądzie Okręgowym w Zielonej Górze. Następnie zakończyło swoją działalność, Pan również zawiesił swoją działalność gospodarczą.
Powstałe wątpliwości powodują, że nie jest Pan traktowany jako dziennikarz i wydawca. Odpowiedzi na Pańskie wystąpienia nie są zatem udzielane w trybie przewidzianym w prawie prasowym.
 
Maria Pięta
Kierownik Biura Miejskich Rzeczników
w Departamencie Prezydenta Miasta
Odpowiedź redakcji:

Dziękuję za odpowiedź, Działalność firmy zawiesiłem kilka miesięcy temu, jak wiele firm w czasie obecnego spowolnienia gospodarczego. Nie oznacza to jej zamknięcia, proszę sobie sprawdzić przepisy o zawieszeniu działalności- spółka nadal reguluje swoje należności, ma prawo działania na rynku celem uniknięcia utraty pozycji rynkowej. To że zakończyłem działalność- to Pani opinia. Istotnie prowadzę ja w dużo mniejszej skali niż ongiś, stąd być może taki pogląd. Tytuł nadal jest zarejestrowany, błąd cyfry w numerze- sprawdzę, dziękuję za Pani uwagę. 

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Aktualności z Urzędu Miasta