Zielona Góra,

środa, 10 czerwca 2020

Szymon Hołownia w Zielonej Górze mówi o 40 tysiącach zgonów rocznie w Polsce z powodu zatrucia powietrza.

Polski solidarnej. Demokratycznej. Zielonej.- te hasła wymienia kandydat Szymon Hołownia.  Mówi że będzie stosował Zielone Weto. Mówi o tworzeniu miejsc wzorowych ekologicznie. Mówi o tworzeniu energetyki rozproszonej zamiast budowy energetyki jądrowej. Publiczność bije prawo. Mówi o 70 mln zł na karty wyborcze jakie zmarnowano w wyborach prezydenckich które nie miały miejsca. 

Mówi on uwolnić prezydenta. Skanduje  "kościół i państwo na swoje miejsca" i mówi o zakonniku z Torunia który ma radio i telewizję i może ją użyć w celu korupcji politycznej i przez 8 czy 9 minut opieprza w nich urzędującego prezydenta.
Mówi że nie ma 800 tysięcy na telefon zaufania dla dzieci i młodzieży a jest na strzelnicę w każdym powiecie. Mówi że zachęca do sadzenia drzew. Mówi on o 15 - leciu POPIS - u przez co od dwóch dekad głosuje się na mniejsze zło.  

Prezydent w Polsce nie jest dodatkiem do Sejmu i może  działać i rozmawiać bez pośredników w rodzaju POPIS. Mówi wy jesteście moim TVP;  moją Gazetą Wyborczą i moim TVN -em. 

Mówi że wyda na kampanię dwa mln zł a inne partie PO i PiS po 8 mln zł z pieniędzy podatników.  Mówi on "mój komuch jest lepszy niż twój" - w odniesieniu do nominacji ex-komunisty do Trybunału Konstytucyjnego.

Apeluje on o wyjście z pudełka POPIS i o toczeniu wojen psychologicznych w celu obrony POPIS. Mówi o głosowaniu na mniejsze zło jako o błędzie wyborców. Mówi on o roku 2023 jakby chciał budować ruch polityki. 

Mówi on o 40  tysięcy osób umierających rocznie z powodu skażenia powietrza w jurysdykcji RP.

Opr. Adam Fularz na podstawie obserwacji naocznej


--


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

RTVP OPÉRA www.opera.rtvp.pl

Prezes Zarządu, WIECZORNA.PL SP Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Aktualności z Urzędu Miasta