Zielona Góra,

niedziela, 31 maja 2020

Sprawa dojazdu autobusem na giełdę przy zajezdni MZK

Do MZK
Dziękuję za odpowiedź. 
Dodam że wczoraj pasażerowie na przystanku na Zjednoczenia szukali autobusu po giełdzie, po godz.12.25, ale nie było żadnego. Poszliśmy grupą osób na ul. Energetyków. Tam ktoś nie zrozumial kiedy jest  1 czerwca i znów czekaliśmy aż się okazało że nic nie kursuje.  Część osób pojechała taksi. Inne poszły pieszo. Zrobiłem tej sytuacji zdjęcie. Myślę że niedzielny rozkład jazdy powoduje takie reakcje podróżnych. I tak obecny udział MZK w rynku szacuję na 1 do 2 % pasazerokm na terenie miasta. 

Jedyny autobus w tym czasie w moją stronę kończył bieg na os. Zdrojowym. Bodajże linia nr 10. Czy nie można zmienić jej końcówki na ulicę Towarową po drugiej stronie centrum przesiadkowego? Jest to niewiele dalej. Przy Zastalu autobusy mogą zawracać. Jest tam sporo miejsca. Jest tu podziemne dojście do peronów dworca kolejowego. Mogę wskazać dogodne miejsce na pętlę przy ul. Towarowej.


Pozdrawiam

W dniu poniedziałek, 1 czerwca 2020 Jacek Newelski <j.newelski na s. mzk.zgora.pl> napisał(a):

Witam

 

Odpowiadając na Pana wiadomość informuję, że autobus którym Pan jechał był opóźniony półtorej minuty. Szybsza jazda na tej trasie niewiele zmieni, ponieważ autobus co kilkaset metrów jest hamowany przez sygnalizację świetlną.

 

Czasy przejazdów budowane są w oparciu  o nasze doświadczenia za kierownicą, a także dane z raportów punktualności.  W nowym rozkładzie jazdy także zostały zmodyfikowane

 

Pozdrawiam,

Jacek Newelski

_______________________________________

Kierownik Sekcji Rozkładów Jazdy i Marketingu

MZK Zielona Góra

Tel. (+48 68(..)

Dbaj o środowisko - Zanim wydrukujesz dokument lub e mail, zastanów się, czy naprawdę musisz to zrobić.

 

From: Adam Fularz [mailto:adam na s. wieczorna.pl]
Sent: Saturday, May 30, 2020 10:58 AM
To: Jacek Newelski
Subject: pytanie

 

Dzień dobry.  Jadę teraz linią nr 30 i autobusy jeżdzą wg mnie dość powoli mimo braku korków.  Myślę że rozkład możnaby nieco jeszcze dopracowac. Warunki ruchu chyba się zmieniły. 

Pozdrawiam--
-------
Merkuriusz Polski
Polish News Agency polishnews.pl--
-------
Merkuriusz Polski
Polish News Agency polishnews.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Aktualności z Urzędu Miasta