Zielona Góra,

piątek, 23 sierpnia 2019

Opinia wydawcy Polish News Agency: Politycy pokonali kolejną granicę zezwierzęcenia

Zbąszynek/ Zbąszyń, 22.8.2019

Opinia wydawcy Polish News Agency: Politycy pokonali kolejną granicę zezwierzęcenia w reformie sądownictwa

Treść opinii

To co widzimy, nie jest prawdą lecz jest tylko naszym punktem widzenia- dwa tysiące lat temu miał mawiać Marek Aureliusz. 

To co widzę z mojego puntu widzenia w kolejnej odsłonie reformy systemu sądownictwa to pokonanie nowej granicy bezwzględnej walki o władzę, to uciekanie się przez pracowników ministra sprawiedliwości- chcących zadowolić jakiegoś niewymienionego z nazwiska szefa- do metod rodem ze świata przestępczego. 

Widzimy- jak diabeł na mszę ogonem dzwoni. Prawdopodobny przywódca owego zezwierzęcenia- nie zrezygnuje z udziału we władzy. Przecież całe swoje okrutne działania prawdopodobnie prowadził po to by właśnie przejąć władzę. 

Arsenał podłości przypomina typowy zestaw zagrań ad personam stosowanych przez absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Już dwa razy- tego typu kampanie okazywały się być dziełem adeptów tejże uczelni. W zasadzie po specyficznych kampaniach oczerniania przeciwnika- można rozpoznać absolwentów UJ.

Opisywałem raz podobne działania absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego przeciwko krakowskiej knajpie która krytycznie podsumowała wartość naukową studiów na UJ pisząc o absolwentach UJ kończących u nich na kuchni. Drugi raz tą samą taktykę grono naukowe związane z naukami historycznymi stosowało przeciwko swoim krytykom. 

Czego oczekiwałem po absolwencie Uniwersytetu Jagiellońskiego to właśnie- tego typu podłych zachowań. Jakość wydziału prawa tej uczelni pozostawia wiele do życzenia- produkowane są osoby o zwichniętej psychice, przekonane o własnej wyjątkowości. Na wydziale prawa UJ nauczały osoby nie mające do tego prawa- ktoś powinien je relegować ze środowiska naukowego, jak jednego z tamtejszych "profesorów" zdegenerowanej wersji prawa. 

Skostniała, hierarchiczna i zdegenerowana struktura czyli wydział prawa UJ. Można się nawet dowiedzieć nazwisk "autorytetów" od autorytarnej wersji prawa którzy zasiali w głowach studentów sztukę tworzenia totalitaryzmów. Wystarczy popytać i poszukać by poznać nazwiska "ekspertów". 

Piszę te słowa między Zbąszynkiem a Zbąszynem- w miejscu gdzie Zendel Grynszpan swoim losem zapoczątkował zdarzenia Nocy Kryształowej i Holokaustu. Także w tym zdarzeniu swoje pierwsze skrzypce odegrały władze dawnego autorytarnego reżimu sanacyjnego- bowiem wprowadziły w Zbąszyniu segregację rasową. Doprowadziło to - poprzez pocztówkę wysłaną do Herszela Grynszpana- do cyklu wydarzeń Nocy Kryształowej i Holokaustu.  Polska historia lubi się powtarzać. Dlatego piszę te słowa. 

Adam Fularz
23.8.2019 - stacja kolejowa w Zbąszyniu--
-------
Merkuriusz Polski
Polish News Agency polishnews.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta