Zielona Góra,

poniedziałek, 28 stycznia 2019

List Urzędu Miasta w sprawie naprawy chodnika na ul. Źródlanej i moja odpowiedź

Urząd miasta pisze:

Odpowiadając na e-mail z dnia 22.12.2018r. informuje, że zostanie 
przeprowadzony remont cząstkowy chodnika przy posesjach nr.6 i 6a na 
ul.Źródlanej w miejscach gdzie stwierdzono brak płytek chodnikowych. Jeżeli chodzi o klawiszujące  płytki  na zjeździe do posesji 6a utrzymanie zjazdów należy do właścicieli lub użytkowników gruntów przyległych do drogi (ulicy) . Krawężnik  przy  wjeździe do nowo budowanych domków jednorodzinnych przy ul. Źródlanej zostanie obniżony ,dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych , chodnik zostanie posprzątany. Termin wykonania prac I połowa stycznia 2019r.

Odpowiedź redakcji:

Proszę jednak postawić się na moim miejscu. Proszę ubrać buty z airsystemem i spróbować się tamtędy przejść pieszo. Przy numerze 6 nadal brakuje dwóch płytek, na samym rogu ul. Sulechowskiej i Źródlanej część płytek klawiszuje- czego poprzednio nie zgłosiłem.

Przy pierwszej z posesji - warsztacie samochodowym- przy wjedzie na posesję jest dziura która wypełnia się wodą. Przy numerze 10 wystają dwie studzienki z chodnika. 

Wczoraj czy przedwczoraj musiałem iść w butach z airsystemem tą ulicą. Po przejściu kawałka chodnikiem, dalszą część tej trasy, zamiast chodnikiem, szedłem drogą dla samochodów z powodu złego stanu chodnika. Nadal przy placu budowy na rogu dawnej ul. Winogradu chodnik jest w części na długości ok. 40 m zasypany ziemią. W dodatku tuz obok wjazdu na plac budowy chodnik jest uszkodzony (stał tam lub stoi kontener na odpady wielkogabarytowe).

Adam Fularz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta