Zielona Góra,

czwartek, 27 września 2018

MC Rademenez pobił rekord Polski w długości freestajlowania bez przerwy

Właśnie okazało się że MC w czasie bardzo długiej bo aż czterogodzinnej nawijki wyplutej z jego ust jedynie z przerwami 2-3 sekund na przełknięcie łyka napoju- pobił rekord Polski w freestyle na mikrofonie. W tej chwili są na sali rzekomo jakieś osoby z biura rekordów. Nie wiem czy jego wynik został uznany. Tekst ten pisałem w chwili gdy kończył już swoje bicie rekordu. Krzyczał on że sceny że rekord Polski pobił i rozbolała go od tego głowa. Na razie czas czterech godzin już osiągnął.

Jego utwór wysłuchało ok. 30-50 osób zgromadzonych w Centrum Frajdy na ulicy Okulickiego w Zielonej Górze. Pięć minut po 21-szej sala była całkiem pełna. To było dość dziwne że tyle osób wytrzymało tylugodzinny utwór hiphopowy. Szczególnie przed końcem utworu zebrało się więcej publiczności. Zebrani baunsowali i nawet machali rękoma. Także w sieci Internet jego freestyle jest transmitowane na żywo.

Zielonogórski MC (toaster, nawijacz) o ksywce MC Rademenez w tej chwili złamał rekord w długości nawijania rapu i hiphopu w sposób freestajlowy- czyli wymyślając tekst na żywo prosto z głowy. Teraz nawija "lecimy dalej".

W momencie gdy przerwałem pisanie tego tekstu i rozesłałem go, nawijał już od czterech godzin. MC Rademenez nawijał do godziny 21-szej 09 aby osiągnąć rekord co najmniej czterech godzin freestajlowania non stop (tzw. non- toper). Ów MC jest także BB (b-boyem) i uczy brejkdensu w Centrum Frajdy.

Opr. Adam Fularz
Dla Gazety Zielonogórskiej

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Aktualności z Urzędu Miasta