Zielona Góra,

czwartek, 2 sierpnia 2018

Skarga- Dworzec Kostrzyn; Klage- Bahnhof Kostrzyn/Kuestin

do PKP PLK
do UMWL/ DG
an VBB

- Na dworcu Kostrzyn nad Odrą przed dworcem brak planu odjazdów pociągów, poza datą 5 sierpnia i pociągami spółki Polregio - do tego podano tylko pociągi dodatkowe. Jest to strasznie mylące. Sam budynek dworca zablokowano mimo że tam właśnie jest bankomat. Nie ma gdzie wypłacić pieniędzy. To skandal- bo gdzie indziej są straszne kolejki.
- nie można znaleźć rozkładu który nie wprowada w błąd. Napisy na rozkładach pociągów dodatkowych - jedynych wywieszonych przed dworcem- nie mówią że są to pociągi dodatkowe/ specjalne i sugerują jakoby były to jedyne odjazdy z dworca, który jest zablokowany i sprawia wrażenie nieczynnego dla podróżnych. To strasznie wprowadza w błąd.
- na peronie 3. są 4 różne tablice z czego dwie wprowadzają w błąd bo są nieopisane że jest to rozkład poc. dodatkowych. Jest to tablica z godzinami odjazdu ale tylko poc. dodatkowych- przy czym wykonano ją błędnie nie podając że dotyczy tylko jednego przewoźnika i tylko odjazdów w jednym dniu i w dodatku tylko poc. dodatkowych. 

- w efekcie wiszą dwa różne rozkłady jazdy. Wczoraj jakiś mężczyzna z zagranicy kompletnie się w tym pogubił. Panuje ogromny chaos. Wczoraj jakiemuś mężczyźnie z Kalifornii próbowałem pomóc dojechać do Boczowa- gdzie też jest festiwal.

- kasy są przed dworcem- ale w zasadzie nie wiadomo do której czynne, powinny być chyba dłużej niż do 23. po po wejściu do nocnego o 0.54 musiałem jeszcze czekać w kolejce po bilety od konduktora. Ludzie chodzą i szukają po 23-ciej gdzie są kasy. Totalny bałagan, a to przecież granica Polski.

po niemiecku/ auf Deutsch:
- in der Bahnhof Kostrzyn der Fahrplan der Zuege fast nicht zu finden ist. Ganzes Bahnhofsgebaude ist gesperrt. Auf dem Zaun rund herum den Bahnhof sind nuer die Spezialzuege fuer den Aben den 5. August aufgelistet- und ohne Ihre Zuege, nur die Polregio Zusatzzuge, und nirgendwo draussen haengt ein normaler ordentlicher Fahrplan fuer alle Zuege. Also- am Bahnhofszaun gibt es keine information wann und wo Zuege abfahren, auch andere Zugbetreiber sind ebenso betroffen- ausser Polregio Zusatzzuege fuer 5. August. Es gibt auch keine Information dass die Zuege abfahren - und wie man in die Bahnsteige kommen koennte.

Normaler Fahrplan- Es ist nur erreichbar am 3. Bahnsteig als eine der 4 Taffeln von denen 2. sind irrefuehrend weil sie nur Spezialzuege betreffen - was aber nicht beschrieben ist. Gestern aben stand ich da und habe lange gesucht um ueberhaupt die Abfahrtstaffeln zu finden. 
--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta