Zielona Góra,

czwartek, 2 sierpnia 2018

Komunikat UMWL: Konkurs dla osób w wieku 18-30 lat: Jaka będzie przyszłość Europy?

Komunikat UMWL 

Jaka będzie przyszłość Europy? Zdecydujcie sami!

Każdy może mieć wpływ na przyszłość Europy. Wszystko za sprawą projektu „Europeans Lab: Your Idea to Change Europe", będącym pomysłem europarlamentarzystów. Do konkursu zaproszono osoby w wieku 18-30 lat, które chciałyby stworzyć własną koncepcję dalszej integracji naszego kontynentu.

Przyszłość Europy leży w Twoich rękach – przekonują organizatorzy zabawy. Zabawy, która to jednak może mieć całkiem rzeczywiste konsekwencje, gdyż zaproponowane koncepcje zostaną omówione podczas konferencji w Berlinie. Aby wziąć udział w konkursie należy mieć nie mniej niż 18 i nie więcej niż 30 lat. Na początek można wybrać jeden z trzech tematów (prace powinny być napisane w języku angielskim):

- Jak chcemy działać w sposób zrównoważony w Europie?

- Co to znaczy i jak powinna funkcjonować obywatelska Europa?

- Jak kształtować wspólną politykę migracyjną, która łączy kwestie humanitarne i prawne?

Organizatorzy zaznaczają, że istnieje także możliwość stworzenia projektów dotyczących innych obszarów. Niezależnie od wybranego tematu należy następnie przedstawić go w formie pisemnej, graficznej lub wideo. Pomysły można nadsyłać do 19 sierpnia na adres:gert.roehrborn@pl.boell.org. W treści należy podać: imię i nazwisko, nazwę organizacji (jeśli dotyczy), adres zamieszkania, adres e-mail i datę urodzenia.

Autorzy najlepszych prac zostaną zaproszeni do udziału w Laboratorium Młodych Europejczyków (organizator pokrywa koszty podróży i zakwaterowania). Laboratorium, w którym udział wezmą m.in. autorzy najlepszych prac i europarlamentarzyści, odbędzie się w dniach 12-13 października w Berlinie. Podczas spotkania zostaną omówione zaproponowane przez uczestników koncepcje rozwoju Europy.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć TUTAJ


--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta