Zielona Góra,

niedziela, 17 czerwca 2018

Piknik Zdrowia – 17.06.2018 r. WOSIR w Drzonkowie godz. 11.00

Piknik Zdrowia – 17.06.2018 r. WOSIR w Drzonkowie godz. 11.00

Komunikat prasowy UMWL

Najważniejsze w życiu jest zdrowie, a w tym przypadku także dobra zabawa. W niedzielę zapraszamy do Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie na Lubuski Piknik Zdrowia. Na wszystkich uczestników czekają darmowe badania i porady lekarzy, atrakcje sportowe, a także strefa dla dzieci i konkursy. – Zdrowie jest naszym priorytetem. Cały czas działamy na rzecz poprawy standardów i dostępności do opieki zdrowotnej. Chcemy zwiększać świadomość mieszkańców w zakresie profilaktyki – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.Podczas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie, bo program pikniku liczy kilkadziesiąt punktów. Znajduje się w nim m.in. zaproszenie do miasteczka zdrowia. To tu będzie można porozmawiać z lekarzami specjalistami np. ortopedą, kardiologiem i psychiatrą. Dla dbających o sylwetkę i zdrowie przygotowaliśmy spotkania z dietetykami. Całość uzupełnią bezpłatne badania i…warsztaty kulinarne.W planie pikniku znalazło się także wiele atrakcji sportowych. Jeśli chcecie postawić w domu nowy puchar, możecie wziąć udział w marszu Nordic Walking oraz biegu o puchar Marszałka Województwa (zapisy - TUTAJ). Dodatkowo na czas piknik Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewni bezpłatny dostęp do swoich obiektów.Z myślą o najmłodszych zadbano o strefę dla dzieci, a w niej m.in. gry, zabawy i konkursy. Pojawią się także emocje rodem z mistrzostw świata piłki nożnej, bo w planach jest turniej piłkarski „Skrzatów" i „Żaków". Na ternie pikniku stanie również darmowy, dmuchany plac zabaw.

--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta