wtorek, 29 maja 2018

Po spotkaniu ruchu miejskiego Zielona Góra

Ile drzew padło by postawić olbrzymie bannery reklamowe- mówiła J. Liddane z Ruchu Miejskiego. Członkowie ruchu zaprosili mieszkańców na spotkanie. Około godziny poświęcono odpowiedziom na propozycje czy pytania mieszkańców. Ja sam upomnialem się o wodę w mieście i o brak snowparku czy brak infrastruktury dla wakeboardu (wakeparku) czy brak pumptracku dla rowerów bmx, tras dla rowerów do dh etc. Mieszkańców denerwował stan zakorkowania ulic czy postęp wycinania drzew w mieście.

Na spotkaniu było obecnych dwóch radnych miejskich: p. Rownowicz i p. Łatwinski. Pani Rownowicz mówiła zajmująco o braku miejsc w żłobkach. Opisała też usychanie krzaków winorośli na budynku ratusza. Jako prezydent miasta mogła ongiś zrywać kiście winogron ze swego urzędowego okna. Dzisiaj nie jest to wg niej możliwe. Nie reaguje się też na jej pisma i petycje w sprawie tych winorośli. Proponuje ona nasadzenia winorośli przy wszystkich budynkach publicznych czy urzędach na terenie miasta.
Opr. A. Fularz

--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komunikaty