Zielona Góra,

piątek, 11 maja 2018

Komunikat: 12 maja w Zaborze Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

W dniach 11-13 maja 2018 r. odbędzie się V edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zapraszamy do Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze, które 12 maja przywita gości wieloma atrakcjami. Będzie wielkie plenerowe gotowanie, zespół muzyczny, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz gry i zabawy dla najmłodszych. - Dzięki środkom z Unii Europejskiej Lubuskie pięknieje i dynamicznie się rozwija! To nie tylko rewolucja społeczna, ale olbrzymi skok cywilizacyjny - przekonuje marszałek Elżbieta Anna Polak.Celem Dni Otwartych jest promocja projektów finansowanych z Funduszy Europejskich. Warunkiem uczestnictwa jest udostępnienie społeczeństwu efektów swoich projektów w postaci specjalnej, korzystnej oferty np. darmowe wejście, zniżka lub zwiedzanie zaplecza niedostępnego na co dzień dla odwiedzających.Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu.„Lubuskie Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Zaborze"Lubuskie Centrum Winiarstwa w Zaborze12 maja 2018 r., godz. 11.00-16.00Organizatorzy przygotowali szereg darmowych atrakcji, które adresowane są dla całych rodzin. W programie imprezy m.in.:-        warsztaty kulinarne z udziałem młodych kucharzy, laureatów telewizyjnych show,-        „wielkie plenerowe gotowanie" oraz degustacja gulaszu „po lubusku" (degustacja ok. godz. 13.30),-        zespół muzyczny Istand Blues,-        konkurencje sportowe dla najmłodszych,-        warsztaty rękodzieła,-        warsztaty pszczelarskie (zakładanie przydomowej pasieki, produkcja miodu, obsługa narzędzi pszczelarskich),-        produkcja okolicznościowych pinów,-        zwiedzanie Lubuskiego Centrum Winiarstwa połączone z prezentacjami.
Wg UMWL

--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta