Zielona Góra,

wtorek, 3 kwietnia 2018

Z jakiego powodu odcięto dworzec kolejowy w Zielonej Górze?

Pytanie do PKP PLK
Z jakiego powodu odcięto dworzec kolejowy w Zielonej Górze? Z dworca PKS nie ma żadnej informacji czy mimo rozbiórki drogi nadal istnieje możliwość dojścia do dworca. Drogi są zagrodzone.

Bez żadnych informacji odcięto dojście na dworzec kolejowy od strony osiedla MCS i os. Dolina Zielona.  Nigdzie nie ma żadnego planu, żadnej kartki, jak dojść i czy w ogóle dworzec kolejowy jest czynny mimo remontu. Ostatnio przecież zdarzało się że ogłoszone połączenia kolei często nie odbywały się i brak było komunikacji zastępczej.

Ludzie powyłamywali metalowe bariery aby dostać się na peron trzeci czy aby w ogóle zejść z wiaduktu. Trzeba było przechodzić po balustradzie wysokiego mostu by ominąć barierę i wiele ludzi tak robiło.  Nikt nie spadł jeszcze. Ja się bałem chodzić po balustradzie wiaduktu by ominąć barierę mimo że trenuję le parkour i przeszedłem przez płot.

Miała podobno być komunikacja miejska za darmo ale jej nie ma.  Z osiedla Dolina Zielona do dworca PKP było 5 minut pieszo a teraz idzie się jakieś 25 minut. Czy nie powinno być komunikacji miejskiej bezpłatnej na tej trasie?


--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta