Zielona Góra,

wtorek, 3 kwietnia 2018

Petycja lokalnych traceur'ów z Zielonej Góry

Kopia do mediów


Petycja lokalnych traceur'ów z Zielonej Góry

Do Parku Trampolin Skokoloco, ul. Dekoracyjna 8, Zielona  Góra

Niżej podpisani wnoszą o zachowanie i nie likwidowanie zajęć "Le parkour (PK) zaawansowany".  

Le parkour jest nowym sportem w tym mieście i mógł się rozwinąć dopiero dzięki powstaniu parku trampolin gdzie można było go bezpiecznie i całorocznie trenować. Zaawansowany parkour mają nawet na parku trampolin w Szczecinie, i mają tam także zajęcia z trickingu czego nie ma w Ziel. Górze.

W Zielonej Górze zajęcia z zaawansowanego parkoura dopiero uruchomiono, i nie było to nigdzie ogłaszane czy reklamowane poza tym że poinformowano o tym osoby w grupie początkującej. 

Na nowe zajęcia które nie były reklamowane, chyba że ktoś czytał akurat grafik zajęć który był chyba wywieszany tylko na dany dzień, przychodziło po kilka osób i grupa ta rosła. Zabrakło traceur'ów z miasta którzy być może w ogóle nie słyszeli o tych zajęciach zaawansowanych a parkour początkujący nie jest ofertą dla nich.

Wnosimy o kotynuowanie zajęć z zaawansowanego parkouru. To także zarobek dla parku trampolin bo kilka osób zostawało o godzinę dłużej w porze późnowieczornej kiedy do parku trampolin przychodzi już mniej osób.

Petycję tą prześlemy z prośbą o wsparcie i nagłośnienie sprawy do mediów i do Polish Parkour and Freerunning Federation.


sporządził Adam Fularz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta