Zielona Góra,

wtorek, 10 kwietnia 2018

Petycja do p. Krzysztof Kaliszuk, Um Ziel. G

Petycja do p. Krzysztof Kaliszuk, Um Ziel. GSzanowny Panie

Dlaczego buduje się śródmiejskie szosy bez chodników, i kieruje się nimi objazdy dróg przelotowych? Czy wg P. Urbańskiego żyjemy na wsi? 

Wnoszę o budowę chodnika wzdłuż ul. Źródlanej na odcinku od ul. Winogradu/ początek nowozbudowanej szosy asfaltowej- do ul. Batorego.

Ulica jest bardzo niebezpieczna z powodu bardzo dużego ruchu- ostatnio są tu korki. Kto - proszę podać dane osobowe- będzie odpowiedzialny finansowo- w przypadku wypadku komunikacyjnego i pokryje koszty odszkodowania? Będzie to wina władz miasta, bo problem był już wielokrotnie zgłaszany. Jak coś się stanie, kto poniesie winę? Pan? Proszę to potwierdzić.

Jesli nie planuje się budowy chodnika to proszę wstrzymać ruch na tej ulicy poprzez budowę bariery po jej środku tak aby nie była śródmiejską arterią przelotową, do czego doszło po jej wyasfaltowaniu oraz po zamknięciu ul. Batorego. Dziś nie ma możliwości przejścia pieszo tą ulicą.

Wnoszę  o postawienie bariery na skrzyżowaniu z ul. Ludową  do czasu  budowy chodnika. Uniemożliwiałaby ominięcie  trasy północnej  dla chętnych  jeździć na skróty.

--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta