Zielona Góra,

środa, 28 marca 2018

Petycja o zmianę trasy autobusu linii 44 celem obsługi ul. Urszuli i Amelii


do MZK Ziel. Góra


Petycja o zmianę trasy autobusu linii 44 

Obecna trasa autobusu linii 44 omija największe (choć i tak niespecjalnie wielkie) generatory ruchu w okolicy hotelu Leśnego. Jest to hala MOSiR przy ul. Urszuli, która jest celem wielu podróży, oraz osiedla przy ul. Amelii, Podbipięty i na końcu ul. Zagłoby. Spory ruch generuje także zespół kortów tenisowych oraz centrum med. 'Olimp" i możnaby rozważyć przystanek "WKU" przy tym miejscu.

Gdyby autobus MZK linii 44 pokonał ok. 80 metrów szutrową drogą w ramach pętli ulicznej, możnaby objąć tą część miasta minimalną ofertą kom. miejskiej. Wnoszę o dokonanie takiej zmiany w trasie linii 44 choćby na okres próbny.

Wnoszę petycję o zmianę trasy autobusu linii 44 w sposób następujący:
od ul. Sulechowskiej - skręt we wjazd na stadion sportowy MOSiR- i powstałby przystanek zaraz na samym rogu, ok., 50 metrów od obecnego przystanku o nazwie Strumykowa, później przebieg trasy drogą bez nazwy przy markecie Dino i Domino Piza celem wjazdu na ul. Urszuli, proponowany kolejny przystanek WKU, a kilkaset metrów dalej kolejny-proponowana nazwa: hala akrobatyczna- następnie wjazd na szutrowy łącznik (ok. 70-100 metrów) do hotelu Polan, proponowany jest tutaj przystanek bezpośrednio przy ul. Amelii i parku z dębami (jak najbliżej ul. Zagłoby), i wjazd na przystanek Sulechowska CRS, potem Centrum Sport.- Rekreacyjne i powrót do ul. Sulechowska, tworząc pętlę uliczną celem obsługi osiedla przy ul. Urszuli i przybliżając się do osiedla przy ul. Podbipięty i na końcu ul. Zagłoby. 
--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Aktualności z Urzędu Miasta