Zielona Góra,

czwartek, 8 marca 2018

Komunikat prasowy: Uniwersytet Zielonogorski na XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Komunikat prasowy

Od: Ewa Sapeńko
Data: 8 marca 2018 13:53
Temat: Uniwersytet Zielonogorski na XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz9 - 11 marca 2018 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbędą się XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, w których, jak rok temu, weźmie udział Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego. W piątek (9 marca) Uniwersytet Zielonogórski będzie współorganizatorem spotkania biznesowego „Budujemy dla przyszłych pokoleń", które rozpocznie się o godz. 12.00 w sali szermierki WOSiR. W spotkaniu wezmą udział osoby zainteresowane nowościami w budownictwie, czyli samorządowcy, przedstawiciele świata nauki, firm i instytucji budowlanych. O najnowszych trendach w budownictwie Unii Europejskiej będzie mówił wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego – prof. Bogusław Liberadzki (szczegółowy program konferencji poniżej). 

Poza konferencją, przedstawicieli Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego przez trzy targowe dni będzie można zastać na stoisku nr 80, które w ramach współpracy Uniwersytet dzieli z Lubuską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa.

Pracownicy wszystkich Instytutów WBAIS (Instytut Budownictwa, Instytut Inżynierii Środowiska, Katedra Architektury i Urbanistyki) będą prezentować swoją ofertę kształcenia i prac badawczo-rozwojowych.

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego obchodzi w tym roku 50-lecie swojego istnienia – w załączniku przesyłam info o Wydziale.

 

 

 

Ewa Sapeńko

Rzecznik prasowy

Uniwersytetu Zielonogórskiego

ul. Licealna 9

65-417 Zielona Góra


 

Członek Stowarzyszenia

PR i Promocji Uczelni Polskich


 

 
--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta