Zielona Góra,

wtorek, 13 lutego 2018

Pytanie do Urzędu Miasta Ziel. Góra o plan rewitalizacji

Mam uwagę do planu rewitalizacji.
Tereny zdegradowane są często nieobjęte siatką ulic, po prostu albo brak jest wyznaczonych ulic na danym terenie, albo sa to boczne odnogi innych ulic, bez własnej nazwy, przez co klientom na przykład trudno jest znaleźć adresy przy takich ulicach. Sam od urodzenia pamietam jak zrozpaczeni klienci przychodzili do nas do domu po długich i nieudanych poszukiwaniach numeru 26 na mojej ulicym, gdzie mieścił się  kiedyś zakład kartograficzny. Mało kto umiał go znaleźć, i klienci do tego zakładu przychodzili do mojej redakcji prosząc o pomoc. Dziś ten zakład już tu nie działa, gdzieś się przeniósł wg mojej wiedzy. Ale przez około 30 lat klienci go poszukiwali.

Zwykle metoda na poprawę terenów zdegradowanych jest nadanie nazzw ulicom i ich wyznaczenie na takich terenach. Dobrym przykładem jest ul. Pod Topolami, która ożywiła zdegradowany teren tworząc pasaż handlowy, dziś podupadły ale nadal obejmujący kilka sklepów i punktów usługowych, albo pomysł na plac Teatralny.
opr.A. Fularz

--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta