Zielona Góra,

czwartek, 4 stycznia 2018

Pytanie o bezpieczny ruch pieszy w Ziel. Górze

Czy władze miasta planują umożliwienie mieszkańcom bezpiecznego przemieszczania się pieszo po mieście Zielona Góra? Często nie jest to możliwe.

Przykład:
Jeśli idę od siebie z domu do parku trampolin, to ulice w większości nie mają chodników mimo że są bardzo ruchliwe i nie da się bezpiecznie przejść. Są to asfaltowe szosy takie jak ul. Źródlana. Zbierano podpisy mieszkańców tej ulicy i przechodniów o budowę chodnika, co się nie udało, mimo że ktoś rozwiesił kartki na drewach z informacją i linkiem do sieci Internet. 

Ulica Zamoyskiego na odcinku od Anny Jagiellonki do Dekoracyjnej miała dziś nawet 20-metrowe kałuże które należało ominąć zaroślami a lampy jakie ją oświetlały już wyłączono bo chyba okoliczne zakłady upadły i już nie oświetlają swojego terenu i przy okazji owej ulicy (kiedyś lampy świeciły po obu stronach tej ulicy, dziś nie świecą żadne i nigdzie), trzeba więc świecić smartfonem... Nic dziwnego że ludzie muszą używać samochodu zamiast iść piechotą....
Pozdrawiam,

--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta