Zielona Góra,

wtorek, 12 września 2017

Spektakl "Kłamstwo" w Zielonej Górze - 17 października 2017 r. (wtorek) o godz. 19:00


17 października 2017 r. (wtorek) o godz. 19:00 w Filharmonii Zielonogórskiej organizujemy spektakl "Kłamstwo", w którym wystąpią: Izabela Kuna, Milena Suszyńska, Wojciech Malajkat i Mikołaj Roznerski. 

Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... Kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu „Kłamstwo"!

Metaforycznie udało się w spektaklu połączyć Bergmanowskie „Sceny z życia małżeńskiego" z kilkoma komediami Woody'ego Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, zawiera również racjonalny, ale i filozoficzny podtekst. Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat, niedawno powiedział : „Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy  potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że, paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy".

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na spektakl „Kłamstwo":

- 17 października 2017 r. (wtorek), godz. 19:00, Filharmonia Zielonogórska (pl. Powstańców Wlkp. 10), Zielona Góra.

Bilety na wydarzenie w cenie 90 zł można nabyć w Internecie na naszej stronie www.monolitart.com.pl w zakładce Bilety, na portalu abilet.pl oraz w kasie abilet.pl (Zielona Góra, ul. Zamkowa 7/4a, tel. 68 324 47 74).

--

Agencja Artystyczna Monolit
www.monolitart.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta