Zielona Góra,

piątek, 22 września 2017

Informacje prasowe UMWLPobierz obrazki
Jeżeli nie widzisz dobrze tego maila 
Zobacz go w przeglądarce.
Newsletter
Województwa Lubuskiego
Nr 34/2017
22.09.2017 r.

Marszałek z tytułem Lider z Powołania

Marszałek Elżbieta Anna Polak otrzymała tytuł Lider z Powołania 2017 magazynu WhyStory. Celem konkursu jest wyłonienie zaangażowanych oraz charyzmatycznych menadżerów - liderów w różnorodnych dziedzinach: kulturze i sztuce, sporcie, gospodarce, na polu społecznym w celu promowania pozytywnych postaw oraz rozwoju synergii reprezentowanych środowisk. Nominację marszałek odebrała z rąk red. Pauliny Zalewskiej.

Zmagania urzędników

Już po raz drugi Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie będzie areną sportowych zmagań dla marszałkowskich urzędników z całej Polski. W dniach 22-23 września podczas Marszałkiady zawodnicy walczyć będą o Puchar Marszałka. - W ten sposób kreujemy modę na zdrowy styl życia wśród naszych pracowników. To także możliwość spotkania się z urzędnikami z innych regionów, wymiany doświadczeń. Zapraszam do kibicowania – zachęca marszałek Elżbieta Anna Polak. Uroczyste otwarcie w piątek o godz. 14.30. Zawodników powita wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn.


Lubuskie na Polagra Food

W dniach 23-26 września br. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się święto polskiej, regionalnej, tradycyjnej i certyfikowanej żywności „Polagra FOOD – Smaki Regionów". W niedzielę odbędzie się finał konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów", podczas którego o Perłę 2017 powalczą lubuskie specjały. - Lubuskie smakuje wyjątkowo. Nasze dziedzictwo kulinarne i jego różnorodność jest naszym wielkim potencjałem - mówiła marszałek Elżbieta Anna Polak.

Ważne problemy samorządowców

W Ośnie Lubuskim odbyło się spotkanie Zarządu Województwa Lubuskiego z marszałek Elżbietą Anną Polak na czele z samorządowcami powiatów słubickiego i sulęcińskiego. Rozmowy dotyczyły lokalnych problemów i postulatów, dotyczących m.in. dróg wojewódzkich, inwestycji przeciwpowodziowych, pozyskiwania funduszy europejskich w ramach RPO. - Naszą rolą jest likwidowanie barier i rozwiązywanie problemów - podkreśla marszałek.wg URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W ZIELONEJ GÓRZE
ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra,
tel. 68-45-65-412
--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, WIECZORNA.PL SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661

TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualności z Urzędu Miasta